Link :: 05.03.2006 :: 14:31
Cześć!!! Dawno nie pisałam Wczoraj miałam urodziny!!!!!!! Mam nareszcie 13 lat! Na imprę przyszli: Didek, Edzia, KAra-siara i Martyna. Było super!!! Moja siostra- Ania bardzo tuliła się do didusia A teraz gada,że go kocha!!!!!!!!!!!!!! Mam chłopaka! Super!!!!!!!!!!! Dobra kończę papa:* Pozdro dla tych co mnie odwiedzają
..::BULA::..
Komentuj(2)


Link :: 07.03.2006 :: 07:54
Hej! Wczoraj miałam zjebany humor, przez kurna takiego jednego chłopaka [nie z Tłuszcza]. Zawsze jak się w kimś zakocham to tak jest!!! A kochałam się: w Krzyśku W. i Pigule. Te dwie osoby tak naprawdę były moją największą miłością... Powiem wam szczerzeże nawet lubię Tokio Hotel... Ostatnio ich nawet bardzo polubiłam jak obejrzałam wywiad i teledysk na płycie w bravo hit. Moje dwie ulubione piosenki z ich zespołu to: "Durch den Monsun" i "Schrei". A tak po zatym to znowu się zakocałam!! I chcę jeszcze napisać,że NIGDY nie kochałam KOrzenia!!!!! Tylko bardzo go lubię...
..::BULA::..
Komentuj(1)


Link :: 07.03.2006 :: 07:56
A teraz mała sonda
KOGO KOCHAM:
a) Didka
b) Bila z Tokio Hotel
c) Korzenia
d) Wojtka K.
e) Pigułe
f) Pawła z Sadlinek
g) Kubę
..::BULA::..
Komentuj(1)


Link :: 07.03.2006 :: 07:59
A jakie dziewczyny są moimi najlepszymi koleżankami:
a) Kara i Angela
b) Dorota i Martyna
C) Karolina S. i Paulina
d) Kara I Edzia
e) Angela i Edzia
f) Dorota i Angela
g) Virgin[doda] i Paris Hilton
..::BULA::..
Komentuj(1)


Link :: 08.03.2006 :: 15:50
Hej!! Dzisiaj w szkole dostałam różę od chłopaków Z resztą wszystkie dziewczyny dostały... Ale mnie Klaudia wkórwiła na matmie, niech się schowa... Jeszcze ktoś puszcza mi syglały. Kurwa, oszaleć można!!!! Na matmie siedziałam z Szymonem.
Było super!!! Na obiedzie siedziałam z Krzyśkiem, Łukaszem, Pawłem i z Kubą Opowiadał mi Łuki jak Edyta szybko wcina... Jej dzisiaj w szkole nie było. Widziałam na przerwie jak Didek, Kazik i Korzeń chodzili do niej i zanosili jej różę... Siara była zazdrosna A tak po zatym to już nie mam o czym pisać... Kończę!! Pozdro dla ziomków, którzy mnie odwiedzają... papa:*
..::BULA::..
Komentuj(6)


Link :: 14.03.2006 :: 16:48
Hej!! Dawno nie pisałam... Dzisiaj w szkole bardzo, ale to bardzo wkórzyła mnie Dudzik!! Ona jest pojebana!! ONA KOCHA WOJTKA, A ON JĄ TYLKO LUBI!! Ha, ha i dobrze!! Nikt jej nie kocha!! Ona ma 2wady: dużo je na matmie i ma krzywe zęby. Ma jeszcze dużo innych wad, ale już o nich nie powiem, bo mi się nie chcę pisać o tej brzyduli!!!!!!! Karolina Skibniewska chodzi z Pigułą!:/ Pewnie dlatego każdy z nich się śmieje. Karolina Dudzik to straszna papla!! JA JUŻ NIE CHCĘ Z NIĄ SIEDZIEĆ!!!! Ludzie ratunku!!!!! Wszystkie prawie chłopaki z 6b mówią,że ona jest brzydulą!!!! Postrachem szkoły!! Dobra kończę pozdro dla wszystkich ziomali oprócz tej zdziry Kary-Siary!!!!!!!
..::BULA::..
Komentuj(1)


Link :: 14.03.2006 :: 17:53
Hej!!! Zostawiajcie mi komentarzyki:):D I KOMENTUJCIE W SONDZIE!!!!!!!!!!!!
..::BULA::..
Komentuj(1)


Link :: 15.03.2006 :: 14:13
Bardzo chcę wam napisać o takich dwóch brzydulach: o Karolinie Dudziki o Karolinie Skibniewskiej. Kara-Siara dałaby się dla każdego wyróchać,żeby tylko ją ktoś poprosił o chodzenie!!!!!!!!! Nawet chcę chodził klozetem!!!!!!!:D:D:D:D rozebrała się dla Szymona lub dla Ryża! KAŻDY WIE, ŻE ONA BUJA SIĘ W WOJTKU, O ON MA JĄ W ... :) Karolina zrozum nikt cię nie kocha i nie pokocha i ja oto się postaram. Bo ty jesteś tylko głupim,brzydkim o krzywych zębach bobrem!!!!! A co do pryszczatej skiby, to coś zacytuję: JESTEŚ NAJBRZYDSZĄ OSOBĄ JAKĄ ZNAM NA ŚWIECIE!!!!!!!!!!! Ty świnio ubierasz się jak z lat 50!! Ludzie z lumpeksu lepiej się ubierają!!! I TY MYŚLISZ,ŻE PIGUŁA CIĘ KOCHA?! ON Z TOBĄ CHODZI TYLKO Z LITOŚCI!! Bo szkoda mu ciebie. HA HA!! NIENAWIDZĘ CIĘ!!! Nigdy cię tak naprawdę nie lubiłam!! I nigdy nie polubię!!!!!!!!! NIE POGODZĘ SIĘ Z TOBĄ!!!! TY TAK NAPRAWDE NADAL KOCHASZ KLOCKA, A ON CIĘ NIENAWIDZI!!! Ha Ha!!:D:D:D:D:D:D:):):):):):):)
..::BULA::..
Komentuj(4)


Link :: 16.03.2006 :: 15:25
Cześć!! MASZ RACJĘ MR.VIRUS JA I EDZIA GÓRĄ!!!!! A kto z was należy do tego clubu, co pisze edzia na swoim blogu, ten jest cool!!!!!!!! TAK TRZYMAĆ!!!! karolina S. wczoraj się rozbeczała, jaki kwach!! Sama się zaczyna, a potem ryczy!!! TO ONA PIERWSZA SPOLICZKOWAŁA EDZIĘ I MAMY ŚWIADKÓW, WIĘC TERAZ TY JESTEŚ MALUTKA!!!! A Sylwia-CHODZĄCA PTASIA GRYPA to NAJGORSZY KABEL JAKI ZNAM!!!! Coś ci powiem Sylwia: ty nie masz u daniosa, bo cię nienawidzi, tak jak club KDSTL!!!! Ty kabelku!!!!!!!! Z naszej klasy ciebie prawie nikt nie lubi. Wczoraj Skibcia męczyła się z papierem w pracowni... z niej są niezłe jaja!!!!! Ale na przezwie podeszła i z policzkowała Edzię [a raczej pogłaskała], a potem ryczała i zrpbiła z siebie ofiarę!!!!!!!!!!!! POZDRO DLA WSZYSTKICH ZIOMKÓW Z CLUBU KDSTL!!!!!!
..::BULA::..
Komentuj(2)


Link :: 17.03.2006 :: 14:04
Cze!! ZA CHWILĘ BEDZIE STRONA CLUBU KDSTL. Zajefajnie!!!! Nie było mnie w szkole Nie widziałam dziś tych zdzir dwóch... I DOBRZE!!! BOże jak ktoś je może lubić?! To pytanie zadaje od lat... I NIEZNAM ODPOWIEDZI!!!! Aha, jeszcze chcę coś powiedzieć: KAROLINKI WY JESTEŚCIE POCZWARAMI!!! I SUMOMI WAGI CIEŻKIEJ!!! SKIBA PIGUŁA SIĘ DO CIEBIE NIE PRZYZNAJE!!! HAHA i TO TY GO POPROSIŁAŚ O CHODZENIE?! Ale kwach...Potem coś napiszę... narcia:*!!!!!!!!!!! pozdro dla clubu KDSTL!!!!! papa:*
..::BULA::..
Komentuj(2)


Link :: 18.03.2006 :: 16:52
Hej jestem happy, bo karolina S. będzie miała obniżone zachowanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAJEBIŚCIE!!!!! Jest strona clubu www.kdstl.talk.pl ZAPRASZAM!!!! Kuba wysypał orężatkę na głowę Skiby, poszła do Pana i ją tam opieprzył!! I DOBRZE!! A Bobra pani na próbie opieprzyła!! Coś takiego: Nie dość, że krzywe zęby i jeszcze źle mówi. BRAVO!!!!!! Kończę... papa
..::BULA::..
Komentuj(3)


Link :: 19.03.2006 :: 15:19
Miłość? Może wie coś o niej Czesław Miłosz, ale nie ja. Miłość to jest piękna rzecz. Ale potrafi też zranić serce.
Chociaż mam 13 lat, to wiem jak ważne jest to uczucie dla człowieka!!! A CO TY SĄDZISZ O MIŁOŚCI?! Czekam na odpowiedzi!!!!
..::BULA::..
Komentuj(1)


Link :: 19.03.2006 :: 15:25
GOYA-TYLKO MNIE KOCHAJ
Dzisiaj uwierzyłam,
że do szczęścia mi wystarczy,
bym przy tobie była,
byś codziennie na mnie patrzył.
Niby tak zwyczajnie,
Ale oczy mówią wiele.

Uwierzyłam znów

Ten blask,
który inni we mnie dostrzegają.
Niech trwa,
no bo dotąd miałam go za mało.
Ten blask,
by zaistnieć potrzebuje Ciebie
Tylko mnie kochaj

Ten blask,
...
Niech trwa,
...

Kogo mam obwiniać,
za to, że tak długo spałam,
snem niespokojnym,
choć otwarte oczy miałam.
Wszystko się zmieniło
odkąd jesteś mi tak bliski,

Niech zaiskrzy w nas

Ten blask,
który inni we mnie dostrzegają.
Niech trwa,
no bo dotąd miałam go za mało.
Ten blask,
by zaistnieć potrzebuje Ciebie
Tylko mnie kochaj
...
Ten blask,
...
Niech trwa,
...
Ten blask,
...
..::BULA::..
Komentuj(5)


Link :: 21.03.2006 :: 08:20
Siemka!! Jak widziecie niżej jest tekst mojej ulubionej piosenki Dzisiaj mamm sprawdzian z historii Może jeszcze kiedyś napiszę tekst mojej jakieś ulubionej piosenki... Kończę papa:*:*
Pozdro dla ziomów
..::BULA::..
Komentuj(1)


Link :: 22.03.2006 :: 15:28
CZEŚĆ!!! W szkole w pierwszy dzień wiosny, były niezłe jaja Kuba z mojej klasy przebrał się za dziewczynę... Wyglądał jak.. I jeszcze dużo chłopaków się przebrało, ale nie z mojej klasy. Niektóre dziewczyny przebrały się za chłopaków...
Nie wiem już o czym pisać... Może o tym, że do mnie i do Edzi przyjechali koledzy z netu. Po nich poszłam z Dorką. A potem pobiegłyśmy po Edytę!! Ona uratowała sytuację. Kończę. Buziaki:*
..::BULA::..
Komentuj(4)


Link :: 25.03.2006 :: 14:34
Hej!!! Dawno nie pisałam boże nie wiem o czym pisać... Kończę papa:* KOMENTUJCIE!!!!
..::BULA::..
Komentuj(1)


Link :: 29.03.2006 :: 15:33
He, he fajny komentarz Mr.Virus!! U nas w klasie koniec już wojny... lecz nadal isnieje club KDSTL!!! JESTEM ZA LEGIĄ!!! HA HA!! LEGIA MISTRZ!!! Jutro sprawdzian z przyry NIENAWIDZĘ TEGO PRZEDMIOTU!!! Niedługo test kompetencji.. ble... Kończę.. pozdro dla ziomów co są za Legią!!!:*:*
..::BULA::..
Komentuj(6)


Link :: 31.03.2006 :: 18:07
hej!! dawno nie pisałam... Powiem wam, że się zakochałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Papa
..::BULA::..
Komentuj(4)



Księga gości
Dodaj | Zajrzyj

Links
{linki}

Wykonała Paula
Dla Linkup.pwii.pl


Past
2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty