227BA1
Guest Book:
[x] Look
[x] Write


Archive:
{archiwum}


Links:
Edzia
Mloda
Paulina
Olga
Sławek
Łukasz
Angela
Kuba
Martyna

Cześć. Nie mam humoru przez Karolinę Dudzik!!!!!!!!! Ona jest taka,że szkoda gadać!!!! Nienawidzę jej za to co mi zrobiła!!! A tak po zatym to ja CHYBA nadal kocham Pawła, błagam pomóżcie mi!!!!!!!! NAPISZCIE MI NA KOMENTARZU CO MAM ZROBIĆ!!!!!!!! Proszę!!! W szkole było dzisiaj zajebiście, tylko było jeszcze fajniej bez Bobra! Jak nie było Edytki to do nas przyszła!!! Niech się.... TYLKO NAS WIDZI,KIEDY NIE MA EDYTY,CZYLI EDZI!!!!!!!
. Niech spada na bambus!!!!!!!!! Ja,Martyna,Paulina i Karolin S. chodzimy z Maxsem z 6b!! Dzisiaj Piguła włożyła do klopa jego plecak!! Były niezłe jaja!! I to na długiej przerwie!! Na angliku strasznie rżałam z Martynką,Paulinką,Karolinką S. A na informatyce kiedy Bielecka poszła gdzieś tam, to gadałyśmy,że chłopaki mają 3 ciężarki,a dziewczyny 2!!! NAPRAWDĘ BYŁO ZAJEBIŚCIE!!!Pozdro dla tych którzy mnie rozumnieją i dla wszystkich 6 klas z mojej budy. papa:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów



24.02.2006 :: 16:43 :: cjy35.neoplus.adsl.tpnet.pl

olka jest zarąbista ale siara nie jest gorsza a kłucicie się jak niewiadomo co.PS. SIARA MIAŁA ZARONBISTE KOMENTARZE!!!!!!!!
23.02.2006 :: 20:34 :: eoy43.neoplus.adsl.tpnet.pl

ogon

dzięki zakomentarzyk

*** Szablon pochodzi ze strony www.BEAUTIFUL.go.pl