20.06.2006 :: 15:40
SIEMKA WAM!!!! Czemu wy mi w ogóle nie komentujecie????????? Ostatnio w szkole mam i dziewczyny z mojej klasy ciągle próby na koniec roku Wczoraj poszłyśmy, to znaczy ja, Martyna P, Martyna W. i Dorota przed szkole, a dokładnie do Daniela... Jest pewna strona, na której są zdjęcia Martyny i Patrycji... I Daniel podobno każdemu przesyła link, ale nie tylko on... Po prostu Martyna i Patrycja zaczęły mu coś mówić, a on nic... Mi się i Dorocie żal zrobiło trochę jak dziewczyny go tak zaczęły gadać... Dzisiaj w szkole jak zawsze była próba:/:/:/:/ Max zaczął gadać Angeli, że jest piękna Hehe Angela coraz ma więcej adoratorów W sobotę i w niedzielę byłam na wsi u kuzynek, a tam były niezłe jaja Jest tam taka baba która nazywa się TODZIA i codziennie wychodzi przed stodołę i krzyczy: KAZIK NIE BIŁ GO!!! Ona uroiła sobie, że jakiś Kazik bije jej zdięcia... A jeszcze taka dziewczyna chciała popełnić samobójsto, przez chłopaka:/:/:/ BYła tydzień w śpiączce... Bo zwieła dużo proszków... Ale już nie dawno wyszła ze szpitala... Pozdro dla tych co mi komentują mojego bloga!!!!!!!!! PAPAP:*:*:*