12.06.2006 :: 16:36
Siemka wam!!!! W sobote i w niedzielę było fajnie, bo były dni Tłuszcza W sobotę chodziłam sobie z Paulin± i było super!!!! Kuba występował I jeszcze różni z mini listy. Potem jeszcze doszedł olek i kuba, ale zaraz poszli. Potem chodziły¶my z krzy¶kiem Kamińskim, Radarem, Sasinek i jeszcze z takim jednym... Było ¶miesznie! A szczegółnie z Radara i z Sasina Cały czas w sobotę widziałam Daniela i Adriana z Kozłów. Gdzie¶ tak około 21.00 poszli¶my do Krzy¶ka. A tak strelali się [ radar i sasin przeciwko didkowi] Potem przyszedł krzy¶ka brat i jego koledzy.... Daniel ma super gust!! Jak mu się może podobać... Nie będę już mówić... Byłam na łańcuchówce z Paulin±, Karolin± i z Martyn± ze 4razy było zajebi¶cie!!!!!!!!!! W niedzielę chodziłam z Paulin± i z Karolin±. Oczywi¶cie dziewczyny podrywały jaki¶ chłopaków nie z Tłuszcza Ci±gle występowały jakie¶ baby stare:/:/ ¦piewały i tańczyły... Wczoraj tylko raz widziałam Daniela, jak przechodził koło mojego domu... Widziałam w sobotę królika Olka, albo Wojtka. Fajny ten królik... hehehe Dzisiaj nie byłam w szkole bo rano byłam chora... Pozdro dla: Łukasza, Kuby, Edzi, Pauliny, Karoliny, Daniela, Adriana, Ady, Marty i dla Angeli!!!!